Nahoru

Pro autobazary a autosalony

Inzerce je nejcílenější způsob, jak oslovit zájemce o koupi vozu s konkrétní nabídkou. Vaše vozy se zobrazují jen lidem, kteří o ně mají zájem. Pravděpodobnost koupě vozu je u inzerce několikanásobně vyšší než u jiných druhů reklamy. 
 

Co můžete získat inzercí vozidel na serveru Autocar24?

Autocar24 je výkonný prodejní nástroj za nízkou cenu bez konkurence největších autobazarů. Stránky byly vytvořeny tak, aby byly pro uživatele co nejpřívětivější a splňovaly podmínky komfortního užívání. Jsou přehledné, intuitivní a bez reklam.

Na Autocar24 je možné nabízet ojeté i nové vozy všech druhů a značek. Do inzerce lze přidat nebo exportovat osobní automobily, užitková vozidla, nákladní vozidla, motocykly, obytné vozy, autobusy a minibusy, přívěsy a návěsy, stroje a zařízení, příslušenství a náhradní díly.

V nejbližších třech měsících přivedeme na Autocar24 z vyhledávačů, ze sociálních sítí a ze serveru Autanet.cz 500 000 zájemců o koupi vozu. Oslovíme minimálně 70% lidí, kteří plánují koupi vozu. 

Díky propojení s motoristickým serverem Autanet.cz získáte více prostoru pro oslovení potenciálních zákazníků. I když se budou Vaše vozy zobrazovat na stránkách Autanetu, poptávky Vám budeme zasílat společně z obou serverů jen z jedné adresy. Nebudete muset sledovat poptávky pro každý server zvlášť.  
 

Ceník inzerce vozidel a příslušenství

Služba inzerce na Autocar24.cz + Autanet.cz
do 15 položek, cena: 4 900 Kč/rok
do 200 položek, cena: 9 900 Kč/rok
do 500 položek, cena: 14 900 Kč/rok

Inzerce vozidel a příslušenství nad 500 položek bude kalkulována individuálně.
Za pobočku se neplatí, rozhoduje celkový počet vozidel a příslušenství v inzerci.
Platnost ceníku od 1.1.2021. Ceny jsou uvedeny bez DPH. Nejsme plátci DPH.
Smluvní podmínky pro firemní inzerci
.

Firemní profil v Katalogu prodejců na Autanet.cz obsahuje ministránky:
  • Nabídku vozidel
  • Informace o firmě (popis činnosti, fotogalerii, logo)
  • Kontakty (název, adresu, tel. čísla, provozní dobu, mapu, kontaktní formulář)
  • Odkaz na webové stránky
Vozy přenášíme automaticky ze serveru Tipcars včetně všech fotografií. Připravujeme další importní zdroje.

Kontakt na obchodníka:
Jiří Řikovský
tel.: 737 426 636
e-mail: jiri.rikovsky@orbanex.cz


Popis provozovaných serverů

Autocar24.cz
Motoristické tržiště. Inzerce vozidel a příslušenství z autobazarů, autosalonů a od soukromých osob. Nabízet je možné všechny druhy vozidel a značek, osobní automobily, užitková vozidla, nákladní vozy, motocykly, obytné vozy, autobusy a minibusy, přívěsy a návěsy, stroje a zařízení, příslušenství (disky, pneu, audio, nosiče, apod.) nebo náhradní díly. Naším cílem je spojit nabídku s poptávkou na jednom místě, aby měl každý možnost prodat své staré auto a zároveň si koupit nové.   

Autanet.cz
Motoristický informačně - prodejní magazín. Připravujeme rozdělení na dvě části Auto a Magazín.

Autanet.cz / Auto
Část Auto je zaměřena na prodej nových a ojetých vozidel pouze z autobazarů a autosalonů. Vozy jsou přenášeny z Autocar24 a oba servery jsou vzzájemně propojeny. Do nabídky lze zařadit vozy osobní, terénní, užitkové, nákladní, obytné vozy, motocykly nebo i pracovní stroje, přívěsy, návěsy a další. Vozy je možné vyhledávat podle nejrůznějších parametrů (značky, modelu, paliva, roku výroby, apod.). Návštěvníci můžou hledat prodejce v okolí svého bydliště v přehledném Katalogu prodejců, který je členěný podle krajů a okresů. Pro ty, kteří ještě neví, jaké auto vybrat je zde Poradna, kde se uživatelé dozví veškeré potřebné informace spojené s nákupem a prodejem automobilu.

Autanet.cz / Magazín
Motoristická zpravodajská část webu přináší novinky, informace a zprávy z automobilového průmyslu, ale také testy a recenze nových a ojetých vozidel. Návštěvníkům poskytujeme informace a následně je nasměrujeme na nabídku vozidel. Články jsou přehledně uspořádány v několika rubrikách (testy, novinky, nové modely, ojetiny a další). Možnost prezentace vaší firmy formou různých tématických článků.